SHOW TABLE

Vitajte v novej ére vítania hostí a servírovania.

Stôl s bielym obrusom, hosteska v rovnošate, šampanské, ktoré si hosť vezme do ruky a ide i s ním sadnúť k stolu – táto predstava o večierkoch patrí do minulosti. Prvý dojem je iba jeden a SHOW TABLE je skvelá možnosť, ako očariť Vašich hostí hneď pri vstupe do miestnosti, napríklad šarmantným privítaním od samotnej Marylin Monroe, ktorá svojim nezabudnuteľným úsmevom ponúka hosťom welcome drink.

Chlebíčky rozložené na stole, biele servítky vedľa nich a hostia stojaci v rade s tanierikom v ruke. Ponúknite Vašim hosťom viac. Spravte z podávania občerstvenia nezabudnuteľný zážitok. Pripravte hosťom prekvapenie a nechajte občerstvenie “vstúpiť” na Vás event vo veľkolepom štýle, s tematickou hudbou a hosteskou v nádhernom kostýme.

SHOW TABLE je efektná a originálna pohyblivá atrakcia z dielne našich dizajnérov, ktorá očarí Vašich hostí netradičným servírovaním welcome drinkov alebo občerstvenia (studené misy, slovenské špeciality, zákusky atď.).

Show table je výborný aj na degustácie, ochutnávky a product placement. Okrem netradičnej prezentácie nápojov a jedál vizuálne doplní a oživí každú tematickú párty. Vyberte si z našich obľúbených tematických pohyblivých stolov SHOW TABLE, alebo nám povedzte Vašu predstavu a my Vám navrhneme stôl na mieru (napr. súvisiaci s Vašou firmou, službami, produktmi).

Show table