Refrencie FUNTASIA

“Skvele odporúčame a to najmä z dôvodu obrovskej ochoty zamestnancov, dokážu presne na mieru klienta napasovať event. Zábava, dobrá nálada im nie sú cudzie. Vždy sa skvele pobavíte a uvoľníte, pretože za Vás všetko kompletne vybavia. Naozaj profesionálny prístup. Ďakujem a za nás určite odporúčam všetkým, čo chcú mať postarané o skvelý event.”

Ing. Zuzana Fógelová
Vedúca oddelenia reklamy a propagácie COOP Jednota Nové Zámky

“S agentúrou Funtasia sme spolupracovali po prvý krát a musím povedať, že vďaka nim naše podujatie dopadlo na výbornú. Profesionálny prístup, presné dodržanie dohody a skvelá zábava pre deti. Vrelo odporúčam.”

Ing. Richard Bednár, PhD.
manažér podujatí Cultus Ružinov a. s.

“Spolupráca s agentúrou dopadla na výbornú. Zabezpečovali nám deň detí a všetci sme boli spokojní. Deti odchádzali s novými zážitkami a posunuli sme latku vysoko. Všetko bolo ako sme sa dohodli. Celkovo našu prvú spoluprácu hodnotím na jednotku.”

Ivan Varga
starosta obce Jelenec

“Ďakujeme pekne aj za tohtoročnú spoluprácu, ktorá prebiehala bezchybne a dievčatá predvádzali každý týždeň profesionálny prístup. Aj keď som nebol na každej akcii osobne, odozva hostí mi potvrdzovala správnu voľbu  spolupráce s agentúrou FUNTASIA. Tešíme sa ďalšiu spoluprácu.”
Ivan Hauzner
majiteľ apartmánov a chatiek El Paso Štúrovo